Wrzątek prosto z kranu!

Wrzątek prosto z kranu!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nowości na rynku budowlanym i aranżacyjnym nie brakuje. Projektanci rozpieszczają nas co raz to nowszymi elementami wyposażenia domu: funkcjonalnymi meblami, innowacyjnymi farbami, czy niebagatelną ceramiką.

Wszystko dobrane idealnie do naszych potrzeb i zapewniające mniejsze zużycie energii.

Ostatnio na rynku aranżacyjnym pojawiły się zupełnie nowe, niebagatelne baterie kuchenne.

Czym różnią się od swoich poprzedniczek? Otóż mają wbudowaną zupełnie nową funkcję teoretycznie nie widoczną na pierwszy rzut oka.

Funkcja ta, to możliwość uzyskiwania nie tylko gorącej wody, ale i wrzątku o temperaturze dokładnie 100 stopni C.

Te nowoczesne baterie nie potrzebują żadnych dodatkowych zmian w instalacji wodnej, czy przebudowę rur. Wystarczy zamontować je jak zwykłe baterie, a moduł podgrzewający sam uzupełnia instalację.

Bateria może być załączona jako element dodatkowy armatury albo jako cały system.

Woda płynąca z kranu jest nie tylko gorąca ale i .. czysta. Wszystko za pomocą zamontowanego filtra do uzdatniania wody. Dzięki niemu woda jest pozbawiona chemikaliów, jest smaczna oraz całkowicie bezpieczna.

Wyobraźmy sobie sytuację, że rano nie mamy czasu na przygotowanie śniadania lub wstajemy w złym nastroju. Nic tak nie poprawia nam wówczas samopoczucia oraz nie stawia na nogi, jak kubek gorącej kawy. Tym razem nie będziemy jednak musieli nastawiać czajnika wystarczy nacisnąć kurek i gotowe. Smaczną kawę przygotowujemy w trzy sekundy.

Czy bateria jest bezpieczna?

Otóż tak, nie musimy się obawiać, że nagle z kranu popłynie nam wrzątek, a my poparzymy się. Kran jest tak zbudowany, że kontroluje ilość wody z niej płynącej. Na każdą sekundę czasu zegarowego otrzymamy nie więcej jak 0.06 litra. Wszystko zatem zostaje pod kontrolą i przy pełnej oszczędności.

Kran ma także wbudowaną secjalną sprężynę przy pomocy której, wypuszczana jest gorąca woda, dzięki niej kontrolujemy jej wydostawanie się z kurka. Nie ma takiej możliwości by niekontrolowanie wypłynął z niej wrzątek. Izolacja teflonowa natomiast powoduje, że bateria niemal zawsze jest chłodna nawet przy dłuższym użyciu kranu z wrzątkiem.

Podsumowując, warto kupić taką baterię ponieważ:

oszczędza nasz czas i pieniądze,

daje dużo nowych możliwości,

dodaje naszej kuchni luksusu.

Zobacz nasze starsze artykuły o architekturze:

About the author