Piaski pl

Piaski pl
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

24.05.2018r Stokrotki zaprezentowały występy artystyczne przygotowane dla Rodziców. Nie brakowało tańca, śpiewu i recytacji wierszy. Dzieci wykonały również dla swoich rodziców upominki, które wręczyli swoim ukochanym Mamusiom i Tatusiom. Dzieci pokazały jakimi wspaniałym gwiazdami sceny są. Rodzice nagrodziła swoje pociechy wielkimi brawami. Dokumentacja zdjęciowa-Galeria- Dzień Rodzica 2018

Dnia 23.05.2018r dzieci z grupy Biedronki oficjalnie zostały Pasowane przez Panią Dyrektor na Przedszkolaków. Pasowanie poprzedziły występy artystyczne w wykonaniu Biedronek. Nie zabrakło życzeń dla Rodziców, którzy obchodzili swoje Święta. Przedszkolacy spisali się na szóstkę, wystąpili pięknie jak na prawdziwych przedszkolaków przystało. Dokumentacja zdjęciowa -Galeria-Pasowanie 2018

Kontynuacją wydarzeń związanych z 100 rocznicą odzyskania Niepodległości Polski było w dniu 22.05.2018r utworzenie Flagi przez dzieci ubrane w biało – czerwone koszulki. Dokumentacja zdjęciowa- Galeria- Flaga.

W tym roku obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Chcąc upamiętnić tak ważne wydarzenie, a także wśród najmłodszych rozbudzić patriotyczne uczucia – zorganizowaliśmy wystawę symboli narodowych, wykonanych przez dzieci wspólnie z Rodzicami, którą można podziwiać w szatni naszego przedszkola. Wydarzeń związanych z tak ważną rocznicą będzie jeszcze w naszym przedszkolu więcej, ale o tym wkrótce…Dokumentacja zdjęciowa – Galeria- 100 rocznica Niepodległości.

W grupie Bajkowe Ludki rozpoczęliśmy również działania dotyczące obchodów 100 – lecia Niepodległości Polski. Celem jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej formie, polskich symboli narodowych. Dzieci w ramach zajęć plastycznych wykonały flagę oraz godło narodowe. Przedszkolaki wzięły również udział w apelu niepodległościowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Bodzewie. Uroczystość odbyła się przy grobie Powstańców Wielkopolskich na cmentarzu w Strzelcach Wielkich.

Zobacz nasze starsze artykuły o architekturze:

About the author