Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

papa-termozgrzewalna-9Dach to zdecydowanie najważniejszy element każdego domu. Powinien być więc odpowiednio szczelny i zapewniać dobrą izolację przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, wiatru, śniegu czy deszczu.
Budując czy remontując dom mamy do wyboru wiele materiałów do pokrycia dachu, ale niezmiennie najczęściej wybierana jest papa termozgrzewalna. W przeciwieństwie do używanej przez wiele lat papy asfaltowej, ma ona o wiele lepsze właściwości izolacyjne, prostsze jest też jej położenie. Jest to materiał nowej generacji, którego trwałość jest obliczana nawet na 30 lat.
Papa termozgrzewalna to nowoczesna, ulepszona wersja tradycyjnej papy, do jej położenia nie potrzeba już lepiku, montuje się ją poprzez zgrzewanie, co pozwala zachować czystość klejonej powierzchni i skrócić czas wykonania pokrycia dachu, zmniejszając koszty budowy lub remontu. Papa termozgrzewalna sprawdzi się na każdym rodzaju dachu, także na tych o niewielkich spadach ,na których dotychczas nie sprawdzała się tradycyjna papa asfaltowa.

Zobacz nasze starsze artykuły o architekturze:

About the author