Nadleśnictwo Piaski Wlkp

Nadleśnictwo Piaski Wlkp
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

7 lutego 2018r w środę odbył się bal przebierańców, którego tematem przewodnim były ,,Cztery pory roku.” Pomysłowość dzieci i Rodziców w dobiorze kostiumów była imponująca. Każdy przedszkolak wyglądał bardzo oryginalnie i pięknie. Dzieci doskonale bawiły się przy dźwiękach muzyki. Było mnóstwo tańca, konkursów. Tego dnia królowała dobra zabawa.

W okresie karnawału dzieci z grupy Bajkowe Ludki brały udział w zajęciach tanecznych. Pani Marta prezentowała dzieciom różne układy taneczne i wspólnie z nimi trenowała. Bajkowe Ludki bardzo szybko przyswoiły nowe kroki, a taniec sprawiał im dużo radości. Uśmiechy na twarzach mówiły same za siebie. Dokumentacja zdjęciowa-Galeria- Bal przebierańców 2018.

W dniach od 29 do 31 stycznia 2018r zgodnie z tradycją, nasze przedszkolaki ze wszystkich grup zaprosiły Babcie i Dziadków do przedszkola na występy, który specjalnie dla nich przygotowały. Były tańce, śpiewy, recytacja wierszy. Dzieci pod okiem swoich Pań szlifowały swoje niedociągnięcia, aby w ten wyjątkowy dzień wszystko wyszło idealnie. Tak też się stało – Dziadkowie byli zachwyceni. Chcąc wyrazić swoją wdzięczność i miłość dzieci wykonały własnoręcznie przygotowane prezenty, aby umilić ten wyjątkowy dzień. Babcie i Dziadkowie z pewnością byli bardzo dumni ze swych wnucząt, które mocno kochają. Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć, dokumentacja zdjęciowa- Galeria- Dzień Babci i Dziadka 2018.

28 stycznia 2018r.( w niedzielę) przedszkolaki z grupy Pszczółki dały pokaz swoich umiejętności aktorskich w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach wystawiając „Jasełka” dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich Święta. Zaprezentowali również specjalnie zadedykowane dla Dziadków wiersze i piosenki. Uśmiechy radości i łzy wzruszeń można było dostrzec na twarzach zebranych gości. Wnuczęta jak tylko najpiękniej umiały przedstawiły swoje role, aby wyrazić wdzięczność Babciom i Dziadkom, których kochają najbardziej na świecie. Przedstawienie nie odbyło by się bez pomocy Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie strojów dla swoich pociech. Serdecznie dziękujemy. Dokumentacja zdjęciowa- Galeria – Jasełka 2017

Zobacz nasze starsze artykuły o architekturze:

About the author